בריאות וסיעוד

הבריאות חשובה לכם? גם לנו! אצלנו בחברת TALENT– סוכנות לביטוח ופיננסים תוכלו למצוא מגוון רחב של מסלולי ביטוח שונים המותאמים לכל אחד ואחת מביניכם ברמה האישית בתחום ביטוחי הבריאות.

מוצרי הביטוח המשווקים על ידינו בתחום ביטוחי הבריאות כוללים בין היתר:

  • ביטוחי בריאות פרטיים המשלבים בתוכן מגוון רחב של כיסויים ביטוחיים מורחבים כגון: כיסוי ביטוחי לביצוע ניתוחים והשתלות בארץ ובחו"ל, כיסוי ביטוחי למימון טיפולים רפואיים מחליפי ניתוח בארץ ובחו"ל, כיסוי ביטוחי לרכישת תרופות מחוץ לסל, כיסוי ביטוחי לרפואת מומחים ועוד.
  • ביטוחי סיעוד המשלבים בתוכם את כל סוגי הכיסויים הביטוחיים המותאמים לכל אותם מקרים בהתם תזדקקו לקבלת טיפול רפואי-סיעודי.
  • ביטוחי תאונות אישיות המשלבים בתוכם מגוון רחב של כיסויים ביטוחיים כגון: כיסוי ביטוח מורחב למימון הוצאות כספיות הנלוות להליכי הטיפול הרפואי ותקופת השיקום מתאונה, פיצוי כספי ליורשי המבוטח במקרי מוות כתוצאה מתאונה, פיצוי כפסי בגין אובדן ימי עבודה ועוד.

מוצרי ביטוח אלו משווקים על ידינו באמצעות מסלולי ביטוח שונים המותאמים לכל אחד ואחת מלקוחותינו בהתאם לצרכיו הביטוחיים ומאפייניו האישיים כגון: מצבו המשפחתי, מצבו הבריאותי, גילו, תחום עיסוקו וכדומה.

מבחינתנו, הבריאות מעל הכול!

אצלנו בחברת TALENT– סוכנות לביטוח ופיננסים, תוכלו להבטיח לעצמכם את הפוליסות המורחבות והמשתלמות ביותר בתחום ביטוחי הבריאות, כאשר כל פוליסה אותה אנו משווקים מתאפיינת בין היתר בהתאמה אישית לצרכיו הביטוחיים של המבוטח/ת. בנוסף, אנו מלווים את המבוטח/ת לאורך כל תקופת הפוליסה ומתאימים בעבורו את תנאי הפוליסה השונים בהתאם לשינויים כאלו ואחרים החלים במצבו האישי, המשפחתי והבריאותי כאחד.

מסלולי הביטוח השונים המשווקים על ידינו בתחום ביטוחי הבריאות כוללים בין היתר מסלולי ביטוח ליחידים ולמשפחות.

לפרטים נוספים בנושא, חייגו עכשיו: 03-3798349

השאירו פרטים ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם