ביטוח רכב ודירה

גם ביטוח אלמנטארי זה TALENT! אצלנו בחברת TALENT– סוכנות לביטוח ופיננסים, תוכלו ליהנות משירותיה של המחלקה האלמנטארית העוסקת ומתמחה במתן שירותי ייעוץ, תכנון והקמה של פוליסות דירה ורכב.

בחברתנו פועלת מחלקה אלמנטארית המאפשרת לכל אחד ואחת מביניכם ליהנות ממגוון רחב של פוליסות המותאמות לכל סוגי הדירות והרכבים, כאשר בין יתר מוצרי הביטוח המשווקים על ידי נציגי המחלקה תוכלו למצוא:

  • ביטוח לרכבים בבעלות פרטית (מקיף, צד שלישי וחובה)
  • ביטוחי רכב לנהגים חדשים
  • ביטוח רכבי חברה
  • ביטוח משאיות
  • ביטוחי דירה (מבנה+ תכולה)

מוצרי הביטוח המשווקים על ידינו בתחום ביטוחי רכב ודירה, מותאמים עבור כל מבוטח/ת ברמה האישית וזאת בהתאם לצרכיו הביטוחיים ומאפייני האישיים כנהג ו/או בהתאם למאפייני הנכס. לרשותנו, היכרות מעמיקה וידע נרחב בכל הנוגע לתחום הביטוח האלמנטארי ואנו פועלים אל מול כל חברות הביטוח הגדולות והמובילות בתחום על מנת לספק לקהל לקוחותינו את פוליסות הרכב והדירה המורחבות והמשתלמות ביותר בענף.

ייעוץ מקצועי לניהול תביעות ביטוח רכב ודירה

בנוסף לשירותי הייעוץ, התכנון וההקמה של פוליסות רכב ודירה בהתאמה אישית לכל מבוטח/ת, אנחנו בחברת TALENT– סוכנות לביטוח ופיננסים מאפשרים לכל אחד ואחת מלקוחותינו ליהנות משירותי ייעוץ והכוונה מקצועית בכל הנוגע לניהול תביעות ביטוח רכב ושירה אל מול החברה המבטחת. במקרים אלו, אנו דואגים  ללוות את קהל לקוחותינו לאורך כל שלבי התביעה ומתחייבים לעשות  הכול על מנת להגן על מלוא זכויותיהם הביטוחיות.

לרשותנו, מגוון רחב של מסלולי ביטוח ייעודיים בתחום ביטוחי הרכב והדירה. מסלולים אלו מותאמים גם לסקטור הפרטי (בעלי דירות ורכבים) וגם לחברות ועסקים המעוניינים ליהנות ממגוון רחב של פתרונות ביטוח בהתאמה אישית בענף הביטוחים האלמנטאריים.

השאירו פרטים ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם