ביטוח חיים

רוצים לבטח את עצמכם בפני כל גורם סיכון לאורך החיים? אצלנו בחברת TALENT– סוכנות לביטוח ופיננסיים, תוכלו למצוא מגוון רחב של מוצרי ביטוח חיים המותאמים לכל מבוטח/ת ברמה האישית.

פוליסות החיים המשווקות על ידינו נועדו לצרכי הבטחת עתידה הכלכלי של משפחת המבוטח/ת בכל מצב ובכל מקרה, כאשר מרכיבי הפוליסה, תנאיה ותעריפה, נקבעים באמצעות הליך התאמה אישית הנערך לכל מבוטח/ת על ידי יועצי הביטוח המנוסים והמיומנים שלנו העוסקים ומתמחים בתחום ביטוחי הסיכון והחיים. במסגרת הליך ההתאמה האישי, אנו בוחנים ומשקללים פרמטרים שונים כגון: תחום עיסוק, גיל, מצב משפחתי, מצב בריאותי, רמת החיים, גובה ההכנסה החודשית וכדומה.

מוצרי הביטוח המשווקים באמצעותנו בתחום ביטוחי החיים כוללים בין היתר:

  • ביטוחי ריסק למקרה מוות
  • ביטוחי חיים למקרי נכות מתאונה
  • ביטוח חיים המשלבים בתוכם מרכיבי חיסכון פנסיוני באמצעות קרנות פנסיה וביטוחי מנהלים
  • ביטוחי חיים למשכנתא המיועדים לנוטלי הלוואות משכנתא לרכישת נכסי נדל"ן לכל מטרה

מעטפת ביטוחית מורחבת גם בתחום ביטוחי החיים

כסוכנות ביטוח ופיננסים העוסקת ומתמחה במתן פתרונות ביטוח היקפיים ומלאים בפני כל גורם סיכון, אנחנו בחברת TALENT– סוכנות לביטוח ופיננסים, מאפשרים לכלל לקוחותינו ליהנות מפוליסות מורחבות ומשתלמות יותר גם בתחום ביטוחי החיים.

פתרונות השירות המוצעים על ידינו בענף ביטוח זה מבוססים בין היתר על קשרי העבודה ההדוקים שלנו אל מול חברות הביטוח הגדולות והמובילות ביותר בישראל ועל היכולות המקצועיות שלנו לבצע אי-אילו שינויים ועדכונים בתנאי הפוליסה לאורך כל תקופת הביטוח וזאת בהתאם לצרכיו הביטוחיים של כל מבוטח/ת בכל רגע נתון.

המעטת הביטוחית המורחבת המוצעת על ידינו בתחום ביטוחי החיים, נועדה להבטיח את עתידה הכלכלי של משפחת המבוטח/ת בכל אותם מצבי סיכון אליהם היא עלולה להיקלע עקב פטירתו של המבוטח/ת, אובדן כושר העבודה וכדומה.

לפרטים נוספים בנושא, חייגו עכשיו: 03-3798349

השאירו פרטים ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם